De vierde editie van het ALS Financieel Diner komt eraan! Op donderdag 5 november organiseren directie en vertegenwoordigers van Dazure, Nationale Waarborg en Eilander & Partners B.V. namens Stichting ALS Nederland het ALS Financieel Diner. Het diner wordt voor en door de financiële branche georganiseerd. Dit jaar treedt TJIP op als gastheer. De volledige opbrengst gaat naar Stichting ALS Nederland.

De opbrengst van het ALS Financieel Diner komt volledig ten goede aan wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaak en behandeling van ALS, PSMA en PLS, en aan projecten die de kwaliteit van zorg en leven verbeteren voor mensen die nú met deze ziekten leven. Het succes van de eerdere edities toont aan wat mogelijk is als de financiële sector de krachten bundelt. En we gaan door! Want we hebben geen tijd te verliezen. Dit jaar treedt TJIP op als gastheer. Zij verwelkomen ons op een unieke locatie: het stadion van Excelsior Rotterdam.

Een sterrendiner voor en door financials
Een team van financials uit de gehele branche bereiden én serveren een culinair sterrendiner aan honderden gasten in de zaal. De volledig verzorgde avond staat garant voor bruisend entertainment. In een sfeervolle setting genieten de gasten van een avond vol culinaire hoogtepunten, verbinding en betekenis.

Mis dit unieke diner beslist niet. Reserveer jouw stoel, schuif aan bij collega financials of reserveer een hele tafel en nodig relaties uit. Er is veel mogelijk: steek de handen uit de mouwen in de keuken of loop mee in de bediening. Sponsor jij liever een dinergang, de sommelier of jouw logo op de sloven? Er mag en kan veel.

Bekijk alle mogelijkheden

Reserveer jouw tafel, stoel of plek in de keuken 
Alle actuele informatie over de sponsormogelijkheden en hoe je een tafel, stoel of plek in de keuken kunt reserveren is te vinden op de website van het ALS Financieel Diner.

Ga naar website

Terugblik
Beelden zeggen meer dan woorden. Bekijk onderstaande video en proef de sfeer van vorig jaar.

Terugblik voorgaande edities

Meer weten?

Stuur een e-mail naar financieeldiner@als.nl of neem contact op met Patricia Boer (06-24929709), Indra Frishert (06-28641792) of Antoinette Kalkman (06-20836907).

E-mail: financieeldiner@als.nl 
Website: alsfinancieeldiner.nl