Wie zijn wij

 

Bestuur

Het bestuur is verantwoordelijk voor het besturen van de stichting. Daaronder valt in ieder geval het bepalen van het beleid, het vaststellen van de financiële richtlijnen en het hebben van de eindverantwoordelijkheid voor de dagelijkse leiding. Gedetailleerde uitleg over het bestuur vindt u in ons jaarverslag.

Het bestuur bestaat uit:

Gorrit-Jan Blonk

Gorrit Jan Blonk
Directeur – Bestuurder

Tom Bos

Tom Bos
Hoofd Bedrijfsvoering – Bestuurder

Management Team

De hierboven genoemde bestuurders maken ook onderdeel uit van het management team.

Frederique Kram

Frederique Kram
Manager Marketing, Communicatie & Fondsenwerving, aanspreekpunt voor de pers
Mail: f.kram@als.nl

Medewerkers

Naast het bestuur en het management team bestaat het team van Stichting ALS Nederland uit de volgende medewerkers:

Ineke Zaal

Ineke Zaal
Patiëntencontact / Acties en evenementen
Mail: i.zaal@als.nl

Kelly Melsssen

Kelly Melssen
Patiëntencontact
Mail: k.melssen@als.nl

Karin Kramer

Karin Kramer
Patiëntencontact
Mail: k.kramer@als.nl

Anja Bramsen

Anja Bramsen
Relatiebeheerder Schenken & Nalaten / Nabestaandencontact
Mail: a.bramsen@als.nl

Marlies van Eunen

Marlies van Eunen
Relatiebeheerder Acties en evenementen
Mail: m.vaneunen@als.nl

Marian van Eldik

Marian van Eldik
Relatiebeheerder Bedrijven en Vermogensfondsen
Mail: m.vaneldik@als.nl

Roxani Demetriadis

Roxani Demetriadis
Relatiebeheerder Acties en evenementen
Mail: r.demetriadis@als.nl

Liesbeth de Groot

Liesbeth de Groot
Senior Fondsenwerver Particulieren
Mail: l.degroot@als.nl

Joost Kokke

Joost Kokke
Senior medewerker Marketing & Communicatie
Mail: j.kokke@als.nl

Kiki Kruize

Kiki Riemens-Kruize
Medewerker Marketing & Communicatie
Mail: k.kruize@als.nl

Romy van Steen
Medewerker Marketing & Communicatie
Mail: r.vansteen@als.nl

Vrijwilligers

Naast de inzet van de vele vrijwilligers die in het hele land bezig zijn met fondsenwervende activiteiten, worden de medewerkers op het kantoor in Den Haag bijgestaan door tal van betrokken vrijwilligers. Wilt u ook vrijwilliger bij Stichting ALS Nederland worden? Klik dan hier voor meer informatie.